Mateřská škola Zlín - Družstevní

AKCE LEDEN 2020

· 21. 1. Všechny třídy – Divadlo Malá scéna Zlín -
„VODNÍK ČESÍLKO“

Všechny děti se svými paními učitelkami se vypraví do divadla na Malou scénu. Těšit se můžou na divadelní představení „Vodník Česílko“. Česílko je důvtipný vodník, který bydlí v rybníčku, spolu s kaprem Osmikiláčem. Kousek od jejich rybníčku má svůj zámek lakomý Knížepán, který tak trochu závidí Česílkovi přátelství s kaprem Osmikiláčem a zároveň usiluje o jejich rybník. K rybníčku se jednoho dne přistěhuje krásná Rusalka, která hledá domov. Ta se spřátelí hlavně s Česílkem. Avšak Knížepán by se rád ženil a Rusalka se mu moc líbí. Děti zjistí, zda bude mít lakomý Knížepán svatbu s Rusalkou a nebo koho si Rusalka nakonec vezme.

· 22.1. Všechny třídy – SAUNA

· 28. 1. Zajíčci -  ZLÍNSKÁ GALERIE – Galeřiště

Děti ze třídy Zajíčků zavítají do zlínské galerie – „Galeřiště“. Galeřiště je výtvarné hřiště pro děti v doprovodu dospělých. Prostor je vytvořen ke hraní, tvoření a zážitky mezi uměleckými díly. Děti se zapojí do výtvarného vzdělávacího programu „Portrét“.

· 29. 1. Zajíčci , Medvídci – EKOLOGICKÝ vzdělávací projekt v MŠ

· 29.1. Všechny třídy – SAUNA