Mateřská škola Zlín - Družstevní

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace, Družstevní 4514, 760 05 Zlín se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb. a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o přístupnosti").

Standardy a struktura webu

Uveřejňované informace jsou publikovány s využitím značkovacího jazyka HTML, vzhled je formátován s využitím stylového předpisu CSS a některé prvky pro zvýšení uživatelského komfortu využívají JavaScript a s ním populární open-source knihovnu jQuery.

Přehledný výpis všech stránek dle struktury webu je k dispozici formou mapy webu (http://msdruzstevni.cz/?ukaz=mapa_webu).

Informace prezentované v jiných formátech

Ve formátu PDF jsou k dispozici dokumenty, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader.

Část dokumentů je rovněž zveřejněna v některém z formátů aplikace Microsoft Office. Pro všechny tyto formáty si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Libre office.

Přizpůsobení velikosti textu

Pokud je pro vás text na webových stránkách obtížně čitelný, tak k jeho zvětšení můžete použít standartní nástroje Vašeho internetového prohlížeče.

V nejběžnějších moderních prohlížečích (Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox, Safari) lze text zvětšit současným zvolením Ctrl+ a zmenšít Ctrl-. K původní velikosti se lze vrátit pomocí Ctrl+0, nebo Ctrl+*. V Safari na OS X použijte místo Ctrl klávesu Command ().

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 30. 8. 2021
Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 30. 8. 2021

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše připomínky, náměty či problémy při zobrazování internetových stránek https://msdruzstevni.cz můžete zasílat na e-mailovou adresu msdruzstevni@seznam.cz. Tuto e-mailovou adresu rovněž můžete využít pro ohlášení podezření, že tyto webové stránky nesplňují zákonem dané požadavky.

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu